Dziennik elektroniczny

Dzięki dostępowi do dziennika elektronicznego jesteś w stanie na bieżąco monitorować  swoje postępy w nauce lub swojego dziecka/podopiecznego. Po przejściu na stronę dziennika zaloguj się. Ikona logowania znajduje się w prawym górnym rogu strony. Do zalogowania się niezbędny jest login oraz hasło otrzymane w sekretariacie szkoły .  Na swoim profilu  lub swojego dziecka/możesz sprawdzić wyniki w nauce wyrażone w procentach, frekwencję, temat zajęć, strony z podręcznika kursowego omówione podczas danej jednostki lekcyjnej oraz zadaną pracę domową. Pod koniec kursu otrzymasz raport przygotowany przez lektora prowadzącego zajęcia wraz z komentarzem.

INSTRUKCJA

Kliknij na ikonę WCHODZĘ i zaloguj się do e-dziennika przy użyciu loginu i hasła otrzymanego w sekretariacie szkoły. Po zalogowaniu kliknij na MOJA SZKOŁA. Sprawdź oceny oraz frekwencję kilkając na iknoy FREKWENCJA oraz DZIENNIK. Postępuj zgodnie z nawigacją strony. Uwaga: klikając w imię i nazwisko znajdujące się w prawym górnym rogu można przejść do profilu słuchacza. Proszę sprawdzić swój adres email. W przypadku niezgodności proszę go edytować i poprawić. Zaleca się regularną zmianę hasła w celu lepszej ochrony danych.

Usługę dostrarcza mcourser.pl / Learnetic Polska, 80-298 Gdańsk, ul. Azymutalna 9