O nas

ARROW- SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH” to placówka edukacyjna istniejąca od 2006 roku i oferująca kształcenie językowe o szerokim zakresie usług. Choć jesteśmy stosunkowo niewielką szkołą, to dzięki
doświadczonej i profesjonalnie przygotowanej kadrze lektorów możemy śmiało konkurować z najlepszymi.

Słuchacze naszej szkoły mają do dyspozycji szeroką ofertę szkoleniową, zawsze dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb, która pozwala na efektywne pogłębianie wiedzy i umiejętnościjęzykowych na każdym etapie zaawansowania.
Stosunkowo niskie ceny, dogodne warunki płatności oraz liczne rabaty i promocje to kolejna forma udogodnień dla naszych słuchaczy.
Mając na względzie ograniczone możliwości czasowe naszych słuchaczy oferujemy im możliwość swobodnego wyboru czasu uczestnictwa w zajęciach, począwszy od wczesnych godzin popołudniowych, a skończywszy na późnych godzinach wieczornych.

Dla osób ,które nie dysponują wolnym czasem w robocze dni tygodnia przygotowaliśmy ofertę kursów weekendowych.
Osoby pragnące poszerzać swoją wiedzę językową na zajęciach indywidualnych zapraszamy do wzięcia w nich udziału w dostosowanym terminie, częstotliwości oraz stopniu zaawansowania.

Nie ograniczamy procesu kształcenia językowego tylko do tradycyjnego nauczania w grupach, ale staramy się aby nasi słuchacze mieli wręcz nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju form doskonalenia językowego, takich jak warsztaty językowe czy indywidualne konsultacje z prowadzącym zajęcia, co czyni naukę w naszej szkole jeszcze bardziej efektywną.

Oferta, którą przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy znacznie wybiega poza standardowe nauczanie tzw. języka ogólnego. Mając świadomość dużego zróżnicowania potrzeb językowych wśród naszych słuchaczy, staramy się włączać do programu nauczania jak najwięcej elementów języka specjalistycznego, pozwalającego na swobodne porozumiewanie się w danej branży zawodowej.

Oddzielną formę naszej działalności stanowi szkolenie językowe kadr zawodowych, oparte o specjalnie przygotowany program nauczania, ściśle dostosowany do potrzeb danej grupy zawodowej.

Zobacz więcej:Kursy dla grup zawodowych

Chcąc sprostać wyzwaniom jakie stawia przed nami obecność Polski w Unii Europejskiej stworzyliśmy
specjalny pakiet kursów językowych przeznaczonych dla osób wyjeżdżających za granicę. W zależności od długości i intensywności wybranego kursu nasi słuchacze mogą posiąść podstawowe lub rozszerzone umiejętności językowe pozwalające im na swobodne komunikowanie się w krajach Wspólnoty Europejskiej.

Zobacz więcej: Kursy dla wyjeżdżajacych za granicę

Osoby pragnące potwierdzić swoje umiejętności językowe międzynarodowym certyfikatem znajdą u nas
rzetelną i fachową pomoc w przygotowaniu do egzaminów FCE czy CAE.

Zobacz więcej:Egzaminy językowe

Młodzieży  oferujemy szeroko rozumianą pomoc w nauce języków obcych, która nie tylko pozwoli im na poprawienie ocen w szkole, ale również w znaczący sposób ozwinie
ich praktyczne umiejętności językowe.

Zobacz więcej:

Szkoła średnia

Pomożemy wam w przygotowaniu się do matury
i egzaminu ósmoklasisty z języków obcych!

Zobacz więcej:

Szkoła średnia

W naszej ofercie nie zapomnieliśmy również o najmłodszych.Kursy języka angielskiego dla dzieci, to połączenie efektywnej nauki z zabawą, które pozwala dzieciom na traktowanie nauki języka jako wspaniałej przygody.

Zobacz więcej:  Kursy dla dzieci

Mamy nadzieję, że nasza oferta w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania dotyczące nauki języków obcych.
Wierzymy, że uczestnictwo w przygotowanych przez nas kursach językowych pozwoli Państwu poczuć się
pełnowartościowymi członkami europejskiej rodziny.
Naszym słuchaczom życzymy sukcesów i wytrwałości w nauce, a potencjalnych kandydatów zapraszamy na lekcje próbne.

NAUKA Z ARROW TO PRAWDZIWY STRZAŁ
W DZIESIĄTKĘ!!!